اخبار

تاریخ خبر: 1395/10/10
زمان خبر :18: 06
نوع خبر :خبر

b_News راز برند های موفق مد و لباس چیست

arangfilm agency

 

 

در ميان تمامي ترفندهايي که برندها سعي در پنهان کردن آنها دارند ، يک راز را هرگز نتوانستند پوشش دهند که دليل آن همگاني بودن تاريخچه هاي تولد هر برند است . شايد شما نيز در دوران تحصيل خود زياد با درس تاريخ ميانه خوبي نداشته ايد ولي حقيقت اينست که گفته ي استادان تاريخ براي پند آموزي و تشخيص آينده از تاريخ کاملا درست و کاربرديست .

 


وجه اشتراک برند هاي موفق مد و لباس

راز موفقيت برند هاي موفق مد و لباس را مي توان از تاريخچه ي آنها تشخيص داد ، به شرطي که کمي ديد خود را انعطاف پذير تر کنيم . در اين مطلب فاکتور مهمي را که در تاريخچه ي اکثر برند هاي موفق مد و لباس به چشم ميخورد مورد بررسي قرار مي دهيم و سپس راز آنها را فاش خواهيم ساخت.

به نظر شما چه موردي در برندهايي همچون ورساچه ، اسپريت ، زارا ، پير کاردين ، شنل ، بربري ،بيژن ، هوگوباس و يا حتي هاکوپيان و …. مشترک است ؟ کافيست تنها ابتداي تاريخچه ي آنها را مطالعه کنيد تا بتوانيد ارتباط آنها را کشف کنيد ، اين اسامي يا نام طراحان مشهورند يا خانه هاي مد . حتي با مطالعه برخي از تاريخچه ها متوجه مي شويد که برخي از آنان سرمايه ي چنداني براي راه اندازي يک برند پر قدرت را نداشته اند مانند استاد بزرگ سومبات هاکوپيان (که تاثير به سزايي در صنعت مد ايران داشته ) .
استفاده برندهاي ديگر از اين راز

لابد با خود مي انديشيد که برندهاي بزرگ و زياد ديگري نيز در حال فعاليت هستند که از طراحان يا خانه هاي مد ، فعاليت خود را آغاز نکرده اند . درست است ولي اين حقيقت را نمي توان کتمان کرد که تمامي اين برندها ، از برترين طراحان و خانه هاي مد بهره مي گيرند . در حقيقت آنها از راز برند هاي موفق مد و لباس با خبر بوده و استفاده کرده اند . اما راز برندهاي موفق مد و لباس چيست؟
راز بزرگ برندهاي موفق مد و لباس چيست

طراحي لباس هاي جذاب و دارا بودن يک سبک خاص در مد و لباس ، راز بزرگ برندهاي موفق مد ولباس است و اين موضوع راه اثبات نيز دارد . درست است که تکنولوژي تاثير زيادي بر اين برندها داشته ولي با کمي نگاه دقيقتر اين موضوع قابل درک مي شود که تکنولوژي کاملا قابل کپي برداريست . و تنها سبک و طراحي آنها نظر مخاطبانشان را خيره ميسازد .
شما نيز امتحان کنيد

اگر مي خواهيد براي برند لباس يا حتي توليدات خود از اين راز برند هاي موفق مد و لباس استفاده کنيد چندين راه و پيشنهاد وجود دارد .

 اول يک سبک خاص براي خود طراحي کنيد و محصولات مد و لباس خود را بر همان سبک پيريزي نماييد .همچنين سعي کنيد که سبکتان تکراري نباشد تا بتوانيد صاحب سبک باشيد و در پي آن از ديگران تمايز پيدا کنيد.
 دوم اينکه روي طراحي هاي محصولات خود وسواس به خرج دهيد و اگر طراحي را خوب ميدانيد خود ، طرح هاي منحصر به فرد ايجاد نموده يا اگر طراحي بلد نيستيد از خبره هاي اين صنعت بهره گرفته و با سخت گيري تمام مدل هاي فوق العاده جذاب و بومي را روي محصولات خود اجرا کنيد.
سوم اينکه براي خود برندي قانوني داشته باشيد تا در صورت اوج گرفتن ، بتوانيد بر روي آن مالکيت داشته باشيد

منبع: روچي اولين سيسيتم تخصصي صنعت مد و لباس


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315