اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/19
زمان خبر :13: 43
نوع خبر :خبر

b_News ایده های خلاقانه تبلیغاتی برندهای Tigo، Prestige و …

arangfilm agency

تبليغ برند توليد شوينده ACE

در اين تبليغ با قرار دادن لباس هاي سفيد و مواد خوراکي رنگي که در صورت آغشته شدن لباس به آنها باعث ايجاد لکه ميشوند بر روي صفحه شطرنج، نبرد ميان اين دو تداعي شده است. جمله “سفيد پيروز ميشود” و کدبانوي خانه که در نقش وزير قرار گرفته و توانسته با کمک شوينده ACE در کمترين تعداد حرکت (ناپلئوني)، رنگ دهنده ها و کثيف کننده ها را مات کند و شکست دهد، نشان دهنده قدرت پاک کنندگي اين شوينده است.

ads-appvice-06

تبليغ کمپاني ساخت اتومبيل هاي الکتريکي Smart

در اين تبليغ براي نمايش سايز کوچک اين اتومبيل که براي استفاده در شهرها بسيار مناسب است، با نشان دادن طول فضايي که يک اتومبيل عادي براي پارک کردن در سطح شهر نياز دارد و قرار دادن اتومبيل Smart در اين فضا، بيننده را کاملا متوجه ابعاد کوچک و کارآمد اين وسيله ميکند.

ads-appvice-05

تبليغ برند لوازم آشپزخانه Prestige

در اين تبليغ هوشمندانه براي نمايش ميزان قدرت دستگيره هاي ظروف آشپزخانه Prestige، پايه بيلبورد که در حقيقت تمام وزن آن را بايد تحمل کند به شکل دستگيره ماهيتابه درآمده تا بيننده به صورت ناخودآگاه استحکام بالاي دستگيره را احساس کند.

ads-appvice-04

مجموعه تبليغات شرکت ارتباطات و تلفن همراه Tigo

در اين ايده خلاقانه تبليغات، ضرورت نياز به استفاده از تلفن همراه و موبايل در مواقع اضطراري و اورژانسي به بينندگان القاء شده است. نياز به تماس سريع با مرکز امداد جاده اي، خدمات پزشکي و مرکز اورژانس، تاسيسات و مرکز خدمات ساختماني. آن گونه که در تصاوير نشان داده شده با بازکردن قفل صفحه گوشي، آمبولانس اورژانس، خودرو امداد و خودروي تاسيسات به محل حادثه ميرسند و در واقع به اين شيوه سرعت و دسترسي بالاي مخاطب به خدمات ضروري، در صورت استفاده از تلفن همراه نمايش داده شده

ads-appvice-03 ads-appvice-01 ads-appvice-02

منابع :http://appvice.ir


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315