اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/18
زمان خبر :09: 23
نوع خبر :خبر

b_News کریسمس و تبلیغات

arangfilm agency

وقتي هر سال به نوروز نزديک مي شويم اغلب شرکت هاي ايراني بيشترين کاري مي کنند اکتفا به تبريک گفتن عيد است و کمتر تيزر تبليغاتي مي بينيم که مخصوص عيدنوروز ساخته شده باشد و از المان هاي نوروز به طور خلاقانه اي استفاده کرده باشد. اعياد و تعطيلات و رويدادهاي خاص در صنعت تبليغات از اهميت بسيار زيادي برخوردارند به طوري که حتي شرکت مک دونالد از عيد فطر در کشورهاي اسلامي استفاده مي کند و با طراحي پوسترها و تيزرهاي مخصوص به استقبال اين عيد مي رود. شرکت هاي بزرگ توليد کننده نوشيدني هم از ماه مبارک رمضان استفاده هاي تجاري زيادي مي کنند.

برندهاي بزرگ دنيا به اهميت رويدادهاي خاص به خوبي پي برده اند و از ماه ها پيش براي استفاده تبليغاتي از رويدادها برنامه ريزي مي کنند.

کريسمس يکي از بزرگترين اي رويدادهاست که اکثر برندها تمرکز اصلي خود را بر آن قرار مي دهند و علاوه بر تبليغات خاص برنامه هاي پروموشن نيز براي آن طراحي مي کنند.

در اين مطلب چند ويدئو از چند برند معروف در نظر گرفته ايم و از شما مي خواهيم تا بهترين تبليغ را انتخاب کنيد. در قسمت نظرات نام بهترين تبليغ را بنويسيد و اگر دوست داشتيد آن را تحليل کنيد.

1-تبلیغ coca cola برای کریسمس 2013

2-تبلیغ شرکت johan lewis برای کریسمس 2012

 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315