اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/17
زمان خبر :10: 20
نوع خبر :خبر

b_News کمپین خلاقانه برند دوراسل و استفاده از عامل انسانی در تبلیغات

arangfilm agency

 

زمستان‌ها در کانادا هوا تقريباً خيلي سرد مي‌شود و زماني که افراد پياده در خيابان‌ها راه مي‌روند، فرصت‌هاي مختلف براي گرم شدن و انرژي گرفتن بسيار کم و پراکنده هستند. برند دوراسل با استفاده از اين فرصت کمپين خلاقانه اي داشته که در ادامه با آن آشنا مي‌شويم. اين برند براي اين کمپين در همکاري با يک شرکت تبليغاتي بنام کوزِت Cossette که يک آژانس تبليغاتي در کانادا است تصميم گرفت با تغيير دادن اين شرايط براي مردم پياده و استفاده از عامل انساني در تبليغات و بازاريابي برند خودش را در ذهن رهگذران ماندگار کند و براي اين کار اقدام به ساخت و راه‌اندازي يک ايستگاه اتوبوس بسيار منحصربه‌فرد کردند که در ادامه ويدئويي از آن را مي‌بينيد

اين ايستگاه اتوبوس درواقع مجهز به دستگاه‌هاي گرم‌کننده‌اي بود که در سردترين شرايط هم گرماي مطبوعي براي رهگذران فراهم مي‌آوردند. حالا چگونه کار مي‌کرد؟ براي بهره‌مندي از اين گرما شما به‌عنوان رهگذر بايد در همکاري با يکديگر اقدام به ايجاد يک مدار در اين ايستگاه‌ها بکنيد. اين ايستگاه‌ها درواقع بيشتر شبيه به يک باتري کار مي‌کردند که در آنها اتصال مثبت و منفي براي ايجاد و جريان يافتن گرما در ايستگاه در يک مدار نياز بود. افراد با دادن دست‌هاي خودشان به يک دوست، يک معشوق يا حتي يک فرد کاملاً غريبه و همچنين لمس کردن بخش‌هاي مناسب بر روي دو قسمت خاص در دو انتهاي ايستگاه، اين مدار تکميل مي‌شد و توليد و جريان يافتن گرما در ايستگاه شروع مي‌شد.

Duracell-Bus-Shelter-Warmer-4-640x344

Duracell-Bus-Shelter-Warmer-1-640x340

Duracell-Bus-Shelter-Warmer-2-640x333

Duracell-Bus-Shelter-Warmer-3-640x337

اين کمپين به ما يادآوري مي‌کند که افزودن يک عامل انساني به کمپين خلاقانه بازاريابي خودتان عامل مثبت و بسيار خوبي براي موفقيت آن به شمار مي‌رود.

آژانس تبليغاتي: کوزِت Cossette، تورنتو، کانادا

کارگردان خلاقانه: جنيفر ويلسون، چاد بورلاس

کارگردان هنري: لوسيد هارناندز

تاريخ انتشار: مارس 2014

تهيه‌کننده: وِلاد داکلين

منبع:http://www.ibazaryabi.com
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315