اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/07
زمان خبر :09: 55
نوع خبر :خبر

b_News تبلیغ تلویزیونی خلاقانه اپل برای دستیار صوتی سیری (Siri)

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

براي افزايش تاثيرگذاري و جلب توجه مخاطب، چاشني طنز و اغراق نيز به اين تبليغ تلويزيوني ايده دار و خلاقانه که شيوه اي داستاني دارد اضافه شده است.

اين موجود بانمک و کوچک آبي رنگ که Cookie Monster نام دارد، يکي از شخصيت هاي بسيار معروف برنامه تلويزيوني کودکان به نام Sesame Street در امريکاست. Cookie Monster که به خاطر اشتهاي سيري ناپذيرش اينچنين مشهور شده است حتي اشياء مختلف را نيز ميخورد و با علاقه فراوانش به کلوچه (همانطور که از نامش نيز پيداست) با اشتياق دست به پختن شيريني زده است و بي صبرانه در انتظار آماده شدن آنها در فر است. او که براي انجام کارهاي مربوط به پختن و آماده کردن شيريني ها از دستيار صوتي سيري (Siri) کمک گرفته، حالا به خاطر کمک هاي او زمان برايش کش آمده و قادر به تحمل مدت زمان پخت شيريني ها در فر نيست و پس از تلاش هاي بسيارش براي پرت کردن حواس خود از شيريني ها، هنگامي که از سيري (Siri) ميخواهد مدت زمان باقي مانده را به او اطلاع دهد متوجه ميشود که در طول اين مدت تنها ۵۰ ثانيه از زمان ۱۴ دقيقه اي پخت شيريني ها گذشته.

تبليغات تلويزيوني مشابه آنچه براي شرکت اپل انجام شده، به علت نوآورانه بودن و حالت روايي همراه با طنز و اغراق و حضور شخصيت معروف و محبوبي مانند کوکي مانستر، تاثير بسيار بالايي بر ذهن مخاطبان دارد و به عنوان يکي از مهمترين نکات بايد ذکر کرد که حتي در صورت تکرار مداوم نيز، افراد هيچگاه از تماشاي آن خسته و ناراضي نخواهند شد.


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315