اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/06
زمان خبر :11: 13
نوع خبر :خبر

b_News تبلیغات خلاقانه برند ها : ال جی (LG)، زیمنس و استودیوی آی ریدر

arangfilm agency

تبليغات خلاقانه برند ها: ايده تبليغاتي شرکت ال جي

در اين تبليغات خلاقانه برند ال جي که براي مايکرو ويو اين کمپاني انجام شده، به منظور نمايش کيفيت طبخ غذاي اين مايکرو ويو به شکايت هميشگي مصرف کنندگان در مورد طعم و کيفيت نامناسب غذاهايي که در مايکرو ويوها تهيه ميشوند اشاره شده و اين خصوصيت منفي با تصوير کردن مواد غذايي به شکل لاستيک، دمپايي و پاک کن نشان داده شده است.

پس از اشاره به اين نکته منفي، ال جي با شعار “بگذاريد غذايتان طعم غذا داشته باشد / Let your food taste like food” توجه مخاطب را به کيفيت طبخ مايکرو ويو خود جلب نموده و او را به خريد تشويق کرده است.

lg-02

lg-01

lg-03

تبليغات خلاقانه برند ها: استوديوي آي ريدر سازنده اپليکيشن مخصوص مطالعه و خريد ايبوک (iReader / ebook app)

در تبليغات خلاقانه برند استوديوي آي ريدر (iReader) براي اپليکيشن مخصوص ايبوک (ebook) خود، به مهمترين امتياز استفاده از کتاب هاي الکترونيک يعني عدم استفاده از کاغذ و در نتيجه از بين نرفتن درختان اشاره شده است.

در اين تصاوير با نمايش صحنه قطع شدن يک درخت بر روي يک کتاب و با استفاده از صفحات آن، در کنار شعار “هر کتاب يک تراژدي براي درختان است، ايبوک بخوانيد.” جديت اين موضوع به مخاطب القا شده و او به استفاده از اپليکيشن آي ريدر (iReader) تشويق ميشود.

ireader-03

ireader-02

ireader-01

تبليغات خلاقانه برند ها: کمپاني زيمنس (SIEMENS)

در تبليغات خلاقانه برند شرکت زيمنس براي هود آشپزخانه جديد ساخته شده توسط اين کمپاني، با استفاده از ايده اي بسيار جالب، در تمامي تصاوير ديوارهاي خانه بر روي زمين خوابانده شده اند به صورتي که گويي فرد در حال آشپزي کردن در فضاي آزاد است و در نتيجه هيچ بويي ناشي از طبخ غذا در محيط باقي نخواهد ماند. زيمنس با نمايش اين تصاوير و با اشاره به قدرت مکش بالاي هود آشپزخانه اين کمپاني، بيننده را به سمت خريد اين محصول تشويق مي نمايد.

siemens-01

siemens-03

siemens-02

 

منبع:http://appvice.ir


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315