اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/05
زمان خبر :10: 44
نوع خبر :خبر

b_News چند نمونه از تبلیغات متفاوت و خلاقانه محصولات دندان‌پزشکی

arangfilm agency

تبلیغات در بستنی و آبنبات توسط شرکت خمیر دندان Colgate:
برای ترویج این برند، به‌خصوص در میان بچه‌ها ونسل خردسال، کلگیت به طراحی چوب بستنی و آبنبات‌هایی دست زد و با توزیع آن‌ها بین بچه‌ها، به انتشار پیام‌ تبلیغاتی پنهان و هوشمندانه خود پرداخت.
هنگامی که بچه‌ها با خوردن بستنی و آبنبات به چوب آن می‌رسند با یک چوب به شکل مسواک مواجه می‌شوند که روی آن با آرم کلگیت چاش شده «فراموش نکن» (یعنی حالا مسواک زدن را فراموش نکن)، این پیام ساده و پنهان در بستنی و آبنبات مورد علاقه کودکان به‌طور بسیار مؤثر به آن‌ها یادآوری می‌کند که بعد از خوردن شیرینی با مسواک زدن مراقبت بهتری از دندان‌هایشان داشته باشند.

1-ce

2-ce

 تبلیغات ساختمانی خمیردندان Colgate:
در یک برج اداری در شهر فرانفورک یک صفحه نمایش بزرگ و روشن از خمیر دندان کلگیت نصب شده، و نیز ترتیب به‌خصوصی از چراغ‌های دفاتر آسمان‌خراش که در یک ردیف هماهنگ قرار گرفته‌اند تکمیل کننده این طرح است که در نتیجه آن ردیفی درخشان از دندان‌ها را به نمایش می‌گذارد و این ایده جالب تا مسافت دوری از اطراف ساختمانن نیز قابل دیدن است.

3-ce تبلیغات دهان‌شویه Listerine:
Glide یک جای هوشمندانه برای تبلیغ دهان‌شویه خود با نصب برچسب‌هایی بر روی سقف مطب دندان‌پزشکان پیدا کرده است که مسلماً بیمار تحت درمان اولین تصویری را که بالای سر خود مشاهده می‌کند دهان‌شویه Listerine خواهد بود.

 تبلیغات جالب خلال دندان Oldent:
ساخته شده توسط آژانس تبلیغاتی Van der Buzz، مفهومی که به نظر می‌رسید واقعاً یکی از ایده‌های جالب در طراحی‌ها باشد. در این جا در ظرف خلال‌دندان‌ها، ما با یک خلال دندان بزرگ مواجه هستیم که آدرس وب سایت روی آن چاپ شده است و حاوی این پیام که اگر شما نیازمند چنین خلال دندانی هستید شما برای حل مشکلتان باید به یک دندان‌پزشک مراجعه کنید!

21-ce

22-ce

نامه برجسته Listerine:
به منظور تشویق و توصیه برای استفاده منظم از محصولات Listerine ایمیل‌هایی تبیلغاتی ارسال شد. نامه‌هایی که به نظر می‌رسید شامل هیچ متنی به جز تصویر تبلیغاتی یک دهان‌شویه نیستند اما در توجه بیش‌تر به آن، دریافت کننده می‌توانست ببیند که نامه در یک فونت نقش برجسته به رنگ سفید نوشته شده است. که این پیام مخفی در اهمیت سفید نگه‌ داشتن دندان‌هایتان را به شما متذکر می‌شود و این که دندان‌پزشکان سخت تلاش می‌کنند تا به شما در این زمینه کمک کنند.

20-ce

 

تبلیغات جعبه پیتزای آخر شب Colgate:
پیتزا فروشی‌های محلی در پاریس پیتزاهای آخر شب خود را در جعبه‌هایی به مشتریان تحویل دادند که این جعبه‌های حاوی طرح به‌خصوصی بود. به این ترتیب که داخل جعبه شبیه دهان با ردیف‌های از دندان طراحی شده بود و یادآور پیامی تبلیغاتی از طرف این برند برای مشتریان بود.

“DON’T LET YOUR DINNER BREAH BECAME YOUR MOTNING BREATH