اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/04
زمان خبر :15: 24
نوع خبر :خبر

b_News ۱۰ ایده برای بازاریابی عکاسی

arangfilm agency

 

 

 

 

 

 

۱. يک تقويم بازاريابي براي خودتان راه بياندازيد

JOM-PRODUCT-MarketingCalendar-01

 

داشتن يک تقويم بازاريابي به شما کمک مي‌کند تا يک ديد باز از فعاليا‌هايي که قرار است در روزها و ماه‌هاي آتي داشته باشد براي شما فراهم مي‌کند. بدين ‌ترتيب بهتر مي‌توانيد براي کارهايي که قرار است به مشتري‌ها تحويل دهيد برنامه ريزي کنيد و کارهايتان را اولويت بندي کنيد

۲. سعي کنيد توجه ديگران را به خود جلب کنيد

Boutique Marketing Materials

همانطور که پيش از اين هم اشاره کرده بوديم شبکه‌سازي و برندينگ از راهکارهاي اساسي براي بازاريابي عکاسي است. براي اين منظور مي‌توانيد از شبکه‌هاي اجتماعي مانند اينستاگرام، فليکر، 500px و غيره استفاده کنيد و مهارت خود را به ديگران بشناسانيد و مشتري‌هاي تازه جلب کنيد.

۳. در مورد ليست قيمت‌هايتان تجديدنظر کنيد

Pricing menu

شايد لازم باشد که منوي قيمت‌ها را دوباره طراحي کنيد يا شايد بايد قيمت‌هاي درنظر گرفته شده را بطور کامل تغيير دهيد. براي اين منظور زمان کافي اختصاص دهيد و اعداد و ارقام را به خوبي بررسي کنيد و در مورد قيمتي که به هر سرويس اختصاص داده‌ايد با توجه به زمان، قيمت ابزارها، هزينه رفت و آمد، نوآوري و غيره مقدار جديدي اختصاص دهيد.

۴. کارهاي جديد و خلاقانه را امتحان کنيد

best photography marketing ideas

مثلا مي‌توانيد يک برنامه براي عکاسي پرتره از کودکان ترتيب دهيد بعد مسابقه انتخاب بانمک‌ترين کودک را ترتيب دهيد يا همگي را به صرف کيک و شيريني دعوت کنيد. به کساني که پيش شما براي اولين بار از کودکانشان عکس مي‌اندازند جايزه‌هاي خاص اختصاص دهيد. اين قبيل کارها هميشه براي شما مشتري‌هاي تازه به همراه خواهد آورد.

۵. از مطالعه و يادگرفتن نکات مهم درباره اصول بازاريابي عکاسي غافل نشويد

اين روزها همه از اهميت پرداختن به با مفاهيمي چون بازاريابي و ساخت برند شخصي صحبت مي‌کنند و مرتب نکات جديدي در اينباره ارائه مي‌شود. به همين دليل است که نبايد از مطالعه و آگاه شدن از پيشرفت‌هاي روز غافل بمانيد. کتاب‌ها و بلاگ‌هاي مربوط به بازاريابي و يا به طور اختصاصي بازاريابي عکاسي را بخوانيد و آنها را در کسب و کار خود به کار ببريد.

۶. اگر لازم مي‌دانيد از نو براي برندينگ سرمايه‌گذاري کنيد

  Portrait Photography Marketing Program

برندينگ شما نمايانگر تمامي کسب و کار شماست و ميزان حرفه‌اي بودن شما را نشان مي‌دهد. پس اگر احساس مي‌کنيد که در اين زمينه کمي ضعف وجود دارد، با بازطراحي آن فکر کنيد.

۷. بلاگ‌نويسي را آغاز کنيد

Photography Marketing Ideas

نوشتن بلاگ و در اختيار گذاشتن تجربه‌هاي کاري و حرفه‌ايتان به مشتري‌ها امکان مي‌دهد تا شما را بهتر بشناسند و اين حس را به آنه القا کند که اين عکاس حرفه‌اي است و به خوبي از عهده کارش برمي‌آيد

۸. با آموزش ديدن، هوشمندانه‌تر کار کنيد

best photography marketing ideas

هميشه مي‌گويند سخت کار نکنيد، هوشمندانه کار کنيد. آموزش و دانش به شما کمک مي‌کند که با بهره‌گيري از فنآوري و پيشرفت‌هاي موجود بهترين نتيجه را از کار خود به دست آوريد.

۹. در گروه‌هاي عکاسي عضو شويد

best photography marketing ideas

کارکردن در کنار ساير عکاس‌هاي حرفه‌اي و نيمه حرفه‌اي به شما کمک مي‌کند تا ايده‌هاي تازه‌تر ياد بگيريد و در راه موفقيت با دانش بيشتري گام برداريد.

۱۰. از گوگل کمک بگيريد

يکي از امکاناتي که گوگل در اختيار شرکت‌ها و کسب و کارها قرار مي‌دهد اين است که آنها را در ليست بيزنس‌هاي منطقه‌اي خود ثبت مي‌کند. بدين ترتيب وقتي کسي دنبال يک آتليه عکاسي در يک محل بگردد، محل کار شما نيز به او پيشنهاد خواهد شد.

منبع: ترجمه شده از سايت: joyofmarketing
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315