اخبار

تاریخ خبر: 1395/09/02
زمان خبر :11: 21
نوع خبر :خبر

b_News تجارت جدید خود را آغاز و در آن پیشرفت کنید!

arangfilm agency

طيف گسترده‌اي از فعاليت‌هاي تجاري از طريق بانک ها به روش هاي گوناگون سيستم پرداخت‌ها، انتقال سياست پولي و فراهم آوردن اعتبارات، از طريق واسطه‌ گري مالي، فراهم ميشود.
تجارت جديد خود را آغاز و در آن پيشرفت کنيد!


بدين جهت بانک خصوصي First در ايالات متحده آمريکا براي معرفي ارائه خدمات عالي خود به مشتريان تبليغات گسترده اي را در قالب کمپين تبليغاتي به نمايش عموم گذاشته است.

 

يکي از تبليغات جالب توجه اين شرکت بيلبورد تبليغاتي است که با طراحي يک مسواک بر روي اين تابلو تبليغاتي پيام « تجارت جديد خود را آغاز و در آن پيشرفت کنيد» به نمايش گذاشته شده است تا نشان دهد حتي يک مطب دندانپزشکي نيز مي تواند از خدمات بانک خصوصي First بهره مند شود

 

بانک خصوصي First

 

و همچنين در تصوير تبليغاتي ديگر با همان رنگ و شعار تبليغاتي بر روي يک سه چرخه طراحي خلاقانه اي صورت گرفته و هدف نشان دادن پيشرفت در هر نوع کسب و کاريست که بانک خصوصي First اين ويژگي را به شيوه اي هوشمندانه خلق نموده است.

 

 

ارائه خدمات مطلوب به مشتريان اهميت زيادي دارد و بعلاوه ارائه اين خدمات و نمايش آن در قالب کمپين تبليغات محيطي همانند بانک خصوصي First که مي تواند تمايل بيشتري براي مراجعه به سرمايه گذاري در بانک هاي خصوصي را داشته باشد.

آژانس تبليغاتي: TDA_Boulder, ايالات متحده آمريکا
کارگردان خلاقيت: Jeremy Seibold
مدير هنري: Barrett Brynestad
کپي رايتر: Jeremy Seibold
عکاس: XYZ


مشتري مداري در بانک هاي خصوصي

مشتري مداري تفاوت بارزي که بين بانک هاي خصوصي و دولتي در نگاه اول به چشم مي خورد نحوه برخورد بانک هاي خصوصي با مشتريان و احترام به ارباب رجوع است که در آن استراتژي هاي رفتاري در ارائه خدمات به مشتريان مشخص است. احترامي که به وقت مشتري گذاشته مي شود و نظمي که در بانک هاي خصوصي وجود دارد باعث مي شود اقدام به سپرده گذاري در يک بانک خصوصي بيشتر شود.

و همچنين ميزان کارايي تخصيصي بانک هاي خصوصي به دليل تازه تأسيس بودن و نيز ديدگاه هاي مديريتي متفاوت اين نوع بانک ها در استفاده از نهاده هاي توليد است.

 

منبع:http://www.farabillboard.com

 


بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315