اخبار

تاریخ خبر: 1395/08/30
زمان خبر :11: 09
نوع خبر :خبر

b_News بررسی کمپین تبلیغات کلیکی آشپزخانه‌های آیکیا

arangfilm agency

همه افرادي که دنبال لوازم منزل با قيمت به صرفه و البته با کيفيت هستند، معمولا سراغ آيکيا مي‌روند که سال‌هاست به عنوان بهترين توليدکننده لوازم خانگي و مبلمان قاره اروپا مطرح شده است. آيکيا از کمپاني‌هايي است که توانسته نتايج خوبي از تبليغات کليکي بگيرد و به همين دليل، همواره محصولات خود را از اين طريق تبليغ مي‌کند و به اطلاع‌رساني در مورد آنها مي‌پردازد. در ادامه به يکي از کمپين‌هاي آيکيا مي‌پردازيم که براي سيستم‌هاي آشپزخانه اين برند طراحي و اجرا شده است:

چالش:

برند آيکيا در آخرين توسعه‌هاي خود، توليد سيستم‌هاي آشپزخانه را به محصولات قبلي خود افزود که البته خيلي از وسايل مربوط به اين سري را قبلا توليد مي‌کرد. به دليل جديد بودن کل موضوع، لازم بود که به يک برندينگ وسيع بپردازد و به صورت جداگانه، اين خط محصولات خود را برندسازي کند.

راهکار:

آيکيا تا به امروز ده‌ها کمپين تبليغات کليکي براي برندسازي محصولاتش طراحي و اجرا کرده و به همين دليل است که همواره براي کمپين‌هايي که به منظور برندسازي محصولات هستند، سراغ تبليغات کليکي مي‌رود. سيستم‌هاي آشپزخانه آيکيا هم پس از عرضه، نياز به برندسازي داشتند و به همين دليل بود که اين برند دوباره سراغ تبليغات کليکي رفت.

اين کمپين با شعار “يک آشپزخانه براي بهتر غذا خوردن” اجرا شد. اين شعار کاملا با برندينگ آيکيا که بهبود و راحت‌سازي زندگي افراد تعريف شده است، همخواني دارد و مشخص است که تمام محتواي مربوط به اين کمپين هم بر اساس ارزش‌هاي اين برند فراهم شده است.

دکمه فراخوان بنرهاي تبليغاتي اين کمپين، افراد را تشويق مي‌کنند تا اطلاعات بيشتري در مورد اين آشپزخانه‌ها بدست بياورند و دقيقا در راستاي برآورده کردن نياز برندسازي آشپزخانه‌هاي آيکيا فراهم شده‌اند.

 

 

 

 

اگر شما طراح اين کمپين تبليغات کليکي بوديد، آيا ممکن بود که از اين شعار بهره ببريد يا خير؟ شعار مورد نظر شما براي اين کمپين چيست؟

 

منبع blogad.ir
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315