اخبار

تاریخ خبر: 1395/08/18
زمان خبر :16: 08
نوع خبر :خبر

b_News تبلیغات CPM

arangfilm agency

حرف “M” در CPM نشان دهنده عدد ۱۰۰۰ در اعداد رومي (Roman Numeral) است.

تبليغات CPM يکي از رايج ترين روش هاي تبليغاتي در وب است. تبليغات دهنده ها معمولا موفقيت کمپين CPM خود را به واسطه نرخ کليک (Click-Through rate) مي سنجند. شايان ذکر است که به نسبت کليک هاي صورت گرفته بر روي تبليغات در مقايسه با تعداد نمايش بنرها، نرخ کليک گويند.

به عنوان مثال، تبليغي که به ازاي هر ۱۰۰ بار نمايش، ۲ کليک دريافت کرده، نرخ CTR آن ۲ درصد است. البته ذکر اين نکته خالي از لطف نيست که در تبليغات نمايشي و کليکي، موفقيت يک تبليغ تنها به نرخ کليک آن وابسته نيست، چه بسا بسياري از تبليغات اينترنتي که کليک هاي زيادي دريافت نمي کنند اما همچنان بسيار کارآمد و تاثيرگذارند.

CPM تنها يکي از چندين راه تبليغات در سايت هاي اينترنتي است. از جمله راه هاي ديگر تبليغاتي مي توان به CPC (Cost Per Click) و CPA (Cost Per Acquisition) اشاره کرد. در تبليغات CPC، تبليغ دهنده هر بار که يک کاربر وب سايت بر روي تبليغ او کليک کرد، بايد مبلغي را به نمايش دهنده بپردازد. اما در تبليغات CPA، تبليغ دهنده تنها در حالتي که کاربر وب سايت يک خريد و يا عملياتي مشخص انجام داد به نمايش دهنده مبلغ از پيش تعيين شده اي را مي پردازد.

شما بايد همواره به اين موضوع دقت داشته باشيد که هر روش تبليغاتي براي يک کار بخصوص مناسب است. بنابراين همواره سعي داشته باشيد در وب سايت خود، علاوه بر استفاده از تبليغات ثابت، از تبليغات مبتني بر کليک و يا نمايش نيز بهره مند شويد.

شما چه مدل تبليغاتي را براي وب سايت خود بهتر مي دانيد؟ بين مدل هاي CPM، CPC و CPA کدام يک را ترجيح مي دهيد؟ ديدگاه خود را با ما و دوستانتان به اشتراک بگذاريد.

 


بر چسب خبر : Cost Per Thousand تبليغات CPM


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

arang logoTehran Office : unit 6, no 16, Shenasa ST,In front of Mellat Park's main door,Valiasr St
Tel:+98 (21)26207324-56
Emirate Office : 10th floor, X2 Tower Jumairah Lakes Towers, Dubai-UAE
Tel:+971 (50)1421315